Про особливості служби в поліції та правила вступу до вищих навчальних закладів системи МВС розповіли старшокласникам представники кадрового забезпечення Золотоніського районного відділу поліції.
Випускники старших класів золотоніських шкіл № 2 та №3, які наразі визначаються з майбутньою професією. Вони ознайомилися з діяльністю Національної поліції та перевагами проходження служби в лавах правоохоронних органів. Також старшокласники отримали актуальну інформацію щодо умов вступу та здобуття спеціальностей в навчальних закладах системи МВС.
“Такі заходи ми проводимо у школах й інших навчальних закладах. Ми ознайомлюємо молодь з роботою поліцейського, щоб у майбутньому мотивувати їх поповнювати лави Національної поліції України”, — каже поліцейська Мирослава.
Наприкінці зустрічі школярі подякували правоохоронцям за проведену роботу, а також отримали буклети професійно-орієнтаційної спрямованості.
Відділ комунікації поліції Черкаської області