Домашнє насильство і булінг, їх прояви та механізми протидії – про це говорили працівники поліції з учнями. Захід провели співробітники ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції.
Учора, у Черкаському художньо-технічному коледжі та Черкаській спеціалізованій школі №3 відбулись лекційні заняття, присвячені протидії домашньому насильству.
Правоохоронці разом із підлітками розглянули поняття насильства та його види. Працівники поліції розповіли юній аудиторії, яким чином можна себе захистити, куди звертатись за допомогою у випадку насилля, залишили контактні телефони.
Крім того, під час заходу поліціянти приділили значну увагу булінгу: суб’єктам, видам та відповідальності за його вчинення.
Наприкінці зустрічі поліціянти закликали молодь «говорити проти насильства», спільно протидіяти цьому ганебному явищу, аби кожна постраждала особа знала, що їй допоможуть та підтримають.
Повідомити про домашнє насилля можна, скориставшись чат-ботом https://t.me/police_helpbot, або ж за номером «102».
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-11-27_17-15-11.jpg)