В першу чергу йшлося про випадки насилля та жорстокості у підлітковому середовищі. Зокрема говорили про поняття торгівлі людьми та пов'язану з цим явищем небезпеку.
Інспектор ювенальної превенції Уманського районного управління поліції Юрій Голоднюк та прокурор Уманської окружної прокуратури Любов Печенюк провели з учнями та студентами уманських навчальних закладів лекції. Вони спрямовані на те, щоб навчити підлітків правильно реагувати на факти булінгу як в родині, так і у навчальному середовищі.
Представники правоохоронних органів пояснили дітям, які типи поведінки є ненормальними та як правильно на це реагувати, куди звертатися за допомогою у разі виникнення подібних ситуацій. Зокрема обговорили правила безпечної поведінки в Інтернеті, наголошували, щоб не довіряли підозрілим повідомленням та пропозиціям працевлаштування, утримувались від випадкових знайомств, повідомляли близьким про своє місцезнаходження.
Сектор комунікації поліції Черкаської області
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/uploads/public/644/77a/4f1/thumb_76454_800_600_0_0_auto.jpg)