Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Продавав зброю та боєприпаси: на Смілянщині поліція затримала правопорушника

Опубліковано 09 жовтня 2024 року о 09:24

У Черкаському районі поліцейські викрили правопорушника, який торгував зброєю та боєприпасами. Чоловіка затримали та повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 263 КК України.

Підозрюваний — 33-річний житель Знам’янки. Правоохоронці затримали його у порядку ст. 208 КПК України під час реалізації патронів та автомат Калашникова. Свій “товар” фігурант оцінив у 500 доларів США. 

Поліцейські вилучили речові докази та направили їх на проведення експертного дослідження до Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. 

Задокументували незаконну діяльність фігуранта слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу співробітників Управління Служби безпеки України в Черкаській області та процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури. 

Нині чоловіку повідомлено про підозру у незаконному поводженні зі зброєю та бойовими припасами, йому загрожує до семи років позбавлення волі. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід — тримання під вартою. Слідство триває.

Відділ комунікації поліції Черкаської області

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux