Ювенальні інспектори провели профілактичні відпрацювання в Золотоноші

Профілактична робота

Правоохоронці спільно зі службою у справах дітей,  сім'ї, молоді та спорту  Золотоніської ОТГ перевірили місця найбільшої концентрації підлітків. Серед них торговельно-розважальні комплекси міста, парки, сквери, спортивні майданчики, площі, закинуті будівлі та приміщення.

Учора, 18 серпня інспектори ювенальної превенції з метою попередження підліткової злочинності та правопорушень провели профілактичне відпрацювання в місті Золотоноша. 

Відпрацювання проводилося торговельно-розважальними комплексами міста, парками, скверами, спортивними майданчиками, площами, закинутими недобудовами та приміщеннями.   

Під час перевірки правоохоронці склали 2 адміністративні протоколи за  статтею 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення, неповнолітніх було передано батькам та адміністративний протокол за статтею 180 (Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також правоохоронці склали 3 адміністративні протоколи на громадян, які розпивали алкогольні напої в громадських місцях за статтею 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліціянти провели роз’яснювальні бесіди з неповнолітніми про негативний вплив шкідливих звичок, недопустимість вживання підлітками наркотичних засобів, психотропних речовин, алкогольних напоїв та тютюнопаління, які негативно впливають на організм не тільки дітей, а й дорослих. 

Правоохоронці закликають громадян слідкувати за дозвіллям своїх дітей.

Такі рейди й надалі будуть проводитися на території міста та області.


Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини