Спілкувалися про роль психолога в силових структурах, вивчали психологічне забезпечення в умовах воєнного стану та вимоги до кандидатів на службу. Семінар відбувся на базі Головного управління Національної поліції в Черкаській області.
Захід проведено в рамках реалізації проекту #ПунктПсихологічнихПрактик та "Всеукраїнської програми ментального здоров'я" #Ти_як?"
Старший психолог з особливих доручень відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Павло Селянко поділився досвідом зі студентами-психологами інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
Він розповів про особливості психологічного супроводу службової діяльності працівників Національної поліції. Про особливості психологічного забезпечення професійної діяльності поліцейських в умовах воєнного стану та які є вимоги до психологічного профілю кандидата на службу.
Також його розповідь включала тему психопрофілактичної роботи з поліцейськими, що повертаються з фронту, та алгоритми, як правильно надавати психологічну підтримку учасникам бойових дій. Окрім того, Павло Селянко продемонстрував можливості психофізіологічних обстежень із застосуванням поліграфа у процесі встановлення достовірності інформації, зокрема розслідування злочинів.
З правоохоронцем студенти говорили відкрито, ставили багато запитань та цікавилися, як, наприклад, допомогти людині впоратися зі стресом і психічною травмою. На всі питання здобувачі-психологи інституту отримали кваліфіковані відповіді та поради.
Відділ комунікації поліції Черкаської області