Цілеспрямований, мужній, надійний, сміливий, справжній патріот – таким є черкаський поліцейський батальйону поліції особливого призначення Богдан Свердел з позивним Поляк. А ще, хлопець дуже гарно співає.
Богдану надзвичайно подобається служба в поліції, говорить, що вже не уявляє себе цивільним, лише спецпризначенцем.
“Бути спецпризначенцем — моє покликання. Із самого дитинства це була моя мрія, до якої я поступово йшов. Я відчував себе поліцейським всередині”, — розповідає Богдан.
Функції поліції особливого призначення різноманітні, серед основних: затримання небезпечних злочинців, патрулювання міста, охорона правопорядку, а з початком війни — спецпризначенці стали до зброї захищати рідну землю у складі штурмової бригади Нацполіції “Лють”, стримуючи та відбиваючи атаки окупанта.
“Війна — це насамперед смерть, біль, розруха, постійна тривога. Нічого хорошого в цьому немає. Від початку повномасштабного вторгнення працівники поліції беруть участь у бойових діях та була створена штурмова бригада “Лють”. Зараз перебуваю в її складі. Роблю і буду робити все можливе для того, щоб прискорити нашу Перемогу, і завершити все, що так кожному наболіло”, — ділиться спецпризначенець.
Життєві пріоритети, коло спілкування, випробування себе на міцність. Спецпризначенець каже, що служба в поліції змінила його світогляд, а війна перевірила людей. До своїх побратимів-спецпризначенців Богдан ставиться з особливою повагою, запевняє, що всі хлопці сильні, розумні та мотивовані. Відтак і сам став з ними пліч-о-пліч захищати неньку Україну від російських нападників.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2024-02-19_16-04-30.jpg)