Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Смілянські правоохоронці у місцевого жителя вилучили набої

Опубліковано 23 лютого 2018 року о 17:53

Набої виявили під час санкціонованого обшуку. Речові докази вилучено та направлено на дослідження, відкрито кримінальне провадження.

Працівники поліції Смілянського відділу в рамках відкритого кримінального провадження провели санкціонований обшук в домоволодінні 19-річного місцевого жителя. В одній з кімнат серед речей поліцейські виявили  картонну коробку з патронами 5,6 мм. За словами господаря, він їх знайшов рік тому неподалік свого місця проживання. Чому зберігав та  не здав до поліції, чоловік  не пояснив.

Речові докази вилучено та направлено на експертне дослідження. Слідчими  Смілянського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Черкаської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux