Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Спецоперація «Рубікон»: Поліція Черкащини ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів

Опубліковано 19 лютого 2026 року о 10:15

Група зловмисників організувала виробництво психотропних речовин у приватному будинку, отримуючи до 1 мільйона гривень прибутку щомісяця. Фігурантам повідомлено про підозру, їм загрожує до 12 років ув’язнення.


У результаті документування злочинної діяльності поліцейські встановили ролі кожного з учасників угруповання. Організував виготовлення психотропних речовин 53-річний чоловік. Він облаштував лабораторію в літній кухні та залучив до протиправної діяльності 40 та 43-річного спільників, з якими здійснював виготовлення психотропів для подальшого збуту на території Черкаської та інших областей України. Щомісячний дохід від реалізації наркотиків, за цінами «чорного ринку», у фігурантів сягав мільйона гривень.


У межах масштабної спецоперації «Рубікон» оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю разом зі слідчими обласного главку та за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури викрили наркоділків. Їх затримали за силової підтримки спецпризначенців КОРД та роти особливого призначення поліції. 


Правоохоронці провели 8 санкціонованих обшуків за результатами яких вилучили понад 1,5 кг амфетаміну та близько 1,5 кг канабісу, більш ніж 3 кг фенілнітропропену та прекурсорів, лабораторне обладнання, пакувальні матеріали, грошові кошти та інші речові докази, які скерували на дослідження фахівцям Черкаського НДЕКЦ. 


Наразі двом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, зберігання чи збут наркотичних засобів у складі організованої групи). Одному з них суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Слідчі дії тривають.


Поліція Черкащини продовжує роботу з викриття та припинення незаконного обігу наркотиків, аби захистити життя та здоров’я громадян і не допустити поширення небезпечних психотропних речовин на території області та держави.




Відділ комунікації поліції Черкаської області

1 з 9
2 з 9
3 з 9
4 з 9
5 з 9
6 з 9
7 з 9
8 з 9
9 з 9

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux