Список осіб запрошених для проходження співбесіди з поліцейською комісією ГУНП в Черкаській області 13.03.2020 |
||||
№ |
ПІБ |
Дата народження |
Вакансія |
|
1 |
Аврамченко Богдан Володимирович |
26.10.1994 |
Дільничний офіцер поліції |
|
2 |
Валентюк Надія Василівна |
21.10.1982 |
Помічник чергового |
|
3 |
Горпинич Дмитро Сергійович |
07.11.1996 |
Дільничний офіцер поліції |
|
4 |
Грогуль Микола Миколайович |
16.12.1998 |
Дільничний офіцер поліції |
|
5 |
Гусєв Дмитро Анатолійович |
18.06.1990 |
Дільничний офіцер поліції |
|
6 |
Закутній Олександр Миколайович |
17.09.1995 |
Оперуповноважений |
|
7 |
Запорожець Сергій Олександрович |
13.08.1991 |
Дільничний офіцер поліції |
|
8 |
Казаков Володимир Євгенійович |
21.05.1990 |
Дільничний офіцер поліції |
|
9 |
Каналош Сергій Станіславович |
16.06.1999 |
Дільничний офіцер поліції |
|
10 |
Коблик Тарас Васильович |
03.04.1999 |
Поліцейський сектору реагування патрульної поліції |
|
Оперуповноважений |
|
|||
Поліцейський підрозділу (полк, батальон, рота) поліції особливого призначення |
|
|||
Помічник чергового |
|
|||
11 |
Козова Марія Станіславівна |
06.12.1996 |
Оперуповноважений |
|
12 |
Короленко Андрій Володимирович |
16.09.2001 |
Поліцейський з обліку та зберігання речових доказів і озброєння |
|
Помічник чергового |
|
|||
13 |
Коротич Євгеній Васильович |
01.09.1998 |
Дільничний офіцер поліції |
|
14 |
Кравченко Сергій Анатолійович |
07.01.1997 |
Поліцейський сектору реагування патрульної поліції |
|
Оперуповноважений |
|
|||
15 |
Лисович Руслана Степанівна |
14.11.2001 |
Помічник чергового |
|
Молодший інспектор-кінолог |
|
|||
16 |
Ліхненко Євгеній Олександровис |
16.10.1998 |
Помічник чергового |
|
17 |
Мартинов Сергій Олександрович |
02.09.1991 |
Дільничний офіцер поліції |
|
Оперуповноважений |
|
|||
18 |
Медведєв Олександр Сергійович |
11.03.1988 |
Дільничний офіцер поліції |
|
Оперуповноважений |
|
|||
19 |
Міщенко Олександр Володимирович |
27.02.1990 |
Дільничний офіцер поліції |
|
20 |
Момот Вадим Володимирович |
24.04.1997 |
Оперуповноважений |
|
21 |
Рожко Павло Леонідович |
08.06.1996 |
Оперуповноважений |
|
22 |
Сівірінський Назарій Анатолійович |
07.09.1996 |
Дільничний офіцер поліції |
|
23 |
Старокожева Анна Ярославівна |
26.08.1989 |
Поліцейський з обліку та зберігання речових доказів і озброєння |
|
24 |
Степанова Дарія Олексіївна |
18.06.1998 |
Поліцейський сектору реагування патрульної поліції |
|
Помічник чергового |
|
|||
25 |
Тетієвський Олександр Васильович |
31.01.1995 |
Оперуповноважений |
|
Помічник чергового |
|
|||
26 |
Траченко Ярослава Сергіївна |
23.09.1998 |
Помічник чергового |
|
27 |
Шпак Олександр Олегович |
28.07.1991 |
Дільничний офіцер поліції |
|
28 |
Шпильовий Павло Андрійович |
26.02.1987 |
Помічник чергового |
|
Поліцейський сектору реагування патрульної поліції |
|
|||
Поліцейський з обліку та зберігання речових доказів і озброєння |
|
|||
29 |
Щербатюк Роман Валерійович |
26.06.1997 |
Помічник чергового |
|