Справу рибалки-браконьєра, який виловив риби на понад два мільйони направили до суду
Опубліковано 01 грудня 2023 року о 15:16
Тоді зловмисник за допомогою месинових сіток виловив риби різних видів на понад два мільйони гривень, чим заподіяв значної шкоди державі.
Дії зловмисника кваліфіковані за ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.
Вчора, 30 листопада дізнавачі Золотоніського відділу поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури скерували до суду обвинувальний акт для розгляду по суті.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-12-01_15-16-41.jpg)