Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Черкасах поліція встановлює обставини інциденту на місці поховання захисників

Опубліковано 16 лютого 2026 року о 10:59

Подія зареєстрована в Єдиному обліку заяв та повідомлень. Правоохоронці проводять перевірку, працівники кримінального аналізу опрацьовують відео з камер спостереження.


До Черкаського районного управління поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про конфліктну ситуацію, що сталася на одному з кладовищ міста. За попередньою інформацією, водій транспортного засобу, рухаючись територією сектору військових поховань, допустив потрапляння бруду на пам’ятники загиблих захисників. На зауваження громадян, які перебували на місці, чоловік відреагував агресивно та вчинив словесну перепалку. Також, за словами заявниці, невідомий штурхнув у плече одного з чоловіків.



Наразі поліцейськимим вживаються заходи щодо встановлення особи водія та транспортного засобу. Слідчо-оперативна група оглянула місце події та опитала свідків й очевидців. Наразі триває детальна перевірка, за результатами якої буде надано правову кваліфікацію.


Поліція Черкащини оперативно реагує на будь-які прояви неповаги до пам’яті захисників. Будь-які дії, що демонструють зневагу до подвигу тих, хто віддав життя за Україну, або завдають моральних страждань їхнім сім’ям, не залишаться безкарними.


Відділ комунікації поліції Черкаської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux