На території міста Черкаси періодично проводяться навчання силових структур. Оцінюйте адекватно нинішню ситуацію та не виходьте за рамки законодавства.
Ваше завдання - не панікувати та не займатися самодіяльністю.
Наше завдання - забезпечити правопорядок і надати необхідну допомогу!
Нагадуємо: На території області діє комендантська година з 00:00 до 04:00 години. У цей період громадянам заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.
Коли лунає сигнал «Тривога» негайно направляйтеся в укриття. Це необхідно робити задля вашої безпеки та ваших близьких.
Зберігаємо спокій!
Ситуація на Черкащині контрольована!
Сектор комунікації поліції Черкаської області
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/uploads/public/644/7e3/125/thumb_76756_800_600_0_0_auto.jpeg)