Максим Дмитраш — спецпризначенець Головного управління Національної поліції в Черкаській області, він пройшов АТО, став на захист країни з перших днів повномасштабного вторгнення. Шостого грудня Максима удостоїли відзнакою.
Сьогодні у Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля у День Збройних Сил України вітали військовослужбовців, правоохоронців та рятувальників, які стали на захист країни, боролися і давали гідну відсіч російським загарбникам.
Серед українських захисників, черкаський спецпризначенець КОРДу Максим Дмитраш. Його відзначили за сміливі та рішучі дії, особистий внесок у забезпечення правопорядку і законності на території України, відданість та бездоганне служіння українському народові та удостоїли відзнакою Черкаської обласної ради «Доблесть Черкащини».
До слова, минулого року підрозділ спецпризначенців потрапив під артилерійський обстріл у Запорізькій області. Максим зазнав важких травм, довго лікувався та двічі був у комі. Свої відзнаки поліціянт присвячує побратимам – чотирьом черкаським поліцейським спецпідрозділу “КОРД”, які загинули 22 травня.
Відділ комунікації поліції Черкаської області