Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У МВС відбулася зустріч з делегацією ПАРЄ зі спостереження за виборами Президента України

Опубліковано 07 березня 2019 року о 19:45

Сьогодні, 7 березня, радник міністра внутрішніх справ Володимир Філенко провів зустріч з делегацією передвиборчої місії Спеціального комітету Парламентської асамблеї Ради Європи зі спостереження за виборами Президента України на чолі з Енжелою Сміт-Вілсон. Метою зустрічі було оцінити стан підготовки до проведення виборчої кампанії, а також готовність правоохоронних органів до забезпечення безпеки в день виборів.

Радник міністра Володимир Філенко розповів про заходи, які вживає МВС для забезпечення проведення виборів в рамках чинного законодавства.

«Забезпечення чесних і прозорих виборів ‑ одна із ключових вимог демократії. Міністерство, як і Національна поліція, поза політикою. Наше завдання ‑ забезпечити дотримання законності, прав і свобод громадян», ‑ зазначив він.

Володимир Філенко ознайомив представників делегації Ради Європи з планом роботи Координаційного штабу МВС та регіональних штабів.

У ході зустрічі наголошувалося, що під час виборів в Україні очікується велика кількість міжнародних спостерігачів, наразі зареєстровано вже понад 750 осіб, а очікується до 1500.

Це пояснюється зокрема тим, що цьогорічні вибори відрізняються від усіх попередніх. Вони проходитимуть в умовах відкритої агресії і втрати Україною частини території. За умов різних форм втручання ‑ інформаційна війна, кібератаки, спроби диверсії, а також в умовах непростої соціально-економічної ситуації.

Окрема увага під час дискусії була зосереджена на питаннях свободи медіа та безпеки журналістів, а також підготовки поліцейських на реагування на надзвичайні ситуації і події під час виборів.

Департамент комунікації МВС України


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux