Представники місцевої влади з робочим візитом відвідали відділ поліції №1 Уманського райуправління поліції. Присутні ознайомились з роботою правоохоронців та обговорили важливі питання подальшої співпраці.
Зустріли гостей старший інспектор з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Олександр Грама, начальник Управління головної інспекції ГУНП в Черкаській області Тетяна Бондаренко та начальник відділу поліції №1 Уманського райуправління поліції Леся Дробницька.
У рамках візиту гостям показали в яких умовах та, як поліцейські несуть службу, а також ближче познайомили з їх професією. Окрім того, Олександр Грама наголосив на необхідності впровадження у відділі системи Custody Records.
«Система передбачає електронну фіксацію усіх дій, що відбуваються із затриманими особами. При ефективному впровадженні така система захистить затриманих від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечить самих правоохоронців від безпідставних звинувачень. Тож сподіваємось, що з підтримкою громад реалізовуватимемо цей проєкт надалі», — сказав старший інспектор з особливих доручень Олександр Грама.
Використовуючи мультимедійні засоби, присутнім продемонстрували ситуації, які підтвердили доцільність впровадження такої системи.
Правоохоронці подякували представниками місцевої влади за підтримку та висловили сподівання на подальшу співпрацю.
Відділ комунікації поліції Черкаської області