У Жашкові внаслідок ДТП травмувалася жінка: поліція розпочала розслідування
Дорожньо-транспортна пригода сталася 7 березня близько 10:00 на вулиці Соборній у Жашкові. На місці події працювали група реагування Управління поліції охорони та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.
За попередніми даними, 23-річна водійка автомобіля Volkswagen Passat не впоралася з керуванням та допустила зіткнення з автомобілем Volkswagen Golf, за кермом якого перебувала 23-річна жінка.
Внаслідок аварії травми отримала 40-річна пасажирка Passat. Жінку госпіталізували до лікарні. Інші учасники дорожнього руху не постраждали.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Повні обставини дорожньо-транспортної пригоди встановлюються. Розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Черкаської області