У Золотоніському районі нетверезий водій скоїв ДТП, поліція розпочала кримінальне провадження
Автопригода трапилася вчора, 3 травня, на автодорозі «Бориспіль-Запоріжжя», в адміністративних межах села Софіївка. У крові водія виявили 3,23 проміле алкоголю. Його затримали в порядку статті 208 КПК України.
51-річний водій керуючи автомобілем «ЗАЗ Таврія», у стані сп’яніння, при повороті ліворуч, не надав переваги в русі та скоїв зіткнення з мотоциклом.
Внаслідок ДТП 43-річний водій «KAWASAKI» отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували до лікарні.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України.
Мова йде про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння.
За процесуального керівництва Золотоніської окружної прокуратури правопорушнику повідомлено про підозру. Слідство триває.
Відділ комунікації поліції Черкаської області