Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Умань: поліція, рятувальники та інші служби розгорнули пункти, де місцеві мешканці можуть зігрітися

Опубліковано 26 грудня 2025 року о 17:19

Поліція, рятувальники та інші служби розгорнули пункти, де місцеві мешканці можуть зігрітися, а поліцейські приймають заяви про пошкоджене майно. Працює гаряча лінія: +38 096 911 29 11; +38 093 665 13 02.

«Поліція з перших хвилин на місці ракетного удару рф по місту Умань. Працюють слідчо-оперативні групи, криміналісти, вибухотехніки, поліцейські офіцери громади та інші служби. Максимум сил спрямовано на порятунок і допомогу постраждалим. На зараз ми отримали понад п'ятдесят звернень від жителів про пошкодження майна. Поблизу місця ворожого влучання розгорнуто штаб поліції та пункт незламності ДСНС, де можна зігрітися, підзарядити телефони та отримати необхідну допомогу або звернутися до поліцейських із заявою», — зазначив начальник поліції Черкаської області Олег Гудима.


Поліцейські продовжують працювати на місці обстрілу та фіксувати черговий злочин країни-агресора проти мирного населення України.




Відділ комунікації поліції Черкаської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux