Уманські поліцейські долучилися до Велодня та нагадали про правила безпеки
Працівники сектору дотримання прав людини Уманського районного управління поліції та поліцейські ювенальної превенції долучилися до загальноміського заходу «Велодень», який об’єднав любителів активного способу життя та прихильників безпечного дорожнього руху.
Під час заходу поліцейські поспілкувалися з учасниками велопробігу щодо важливості дотримання Правил дорожнього руху, нагадали про необхідність використання захисного спорядження, велосипедних шоломів та світловідбивних елементів у темну пору доби й за умов недостатньої видимості.
З метою підвищення безпеки велосипедистів та пішоходів правоохоронці роздавали світловідбивні браслети та інформаційні пам’ятки, які допоможуть зробити перебування на дорозі більш захищеним.
Водночас співробітники групи реагування патрульної поліції та відділу превенції забезпечували публічний порядок під час проведення заходу, а також здійснювали супровід колони велосипедистів за маршрутом руху по місту.
Дякуємо організаторам цієї важливої ініціативи, адже подібні заходи сприяють формуванню культури відповідальної поведінки на дорогах та популяризації здорового способу життя.
Безпека на дорозі починається з відповідальності кожного учасника дорожнього руху!
Відділ комунікації поліції Черкаської області