Уманські правоохоронці навідуються до родин, що потребують додаткової уваги
Опубліковано 18 січня 2024 року о 11:57
Візит поліцейського офіцера та працівника ДСНС був у Буцькій селищній громаді. Правоохоронець та рятувальник перевірили родини під наглядом та наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки.
Нині частина сімей у приватних будинках використовують пічне опалення. Для того, щоб нагадати правила пожежної безпеки поліцейський офіцер громади Сергій й Мартинов та працівник ДСНС навідалися до родин, що потребують додаткової уваги.
Відтак перевірили умови та наголосили на важливості правил у використанні пічного опалення, безпеці під час проведення дозвілля, правилах поведінки на дорогах та водоймах у зимовий період.
Відділ комунікації поліції Черкаської області