День Святого Миколая – свято, коли кожен сподівається на диво. Найбільше із неприхованою радістю цього дня чекають діти, а особливо ті, які перебувають у складних життєвих обставинах. У цей день поліцейські Черкащини відвідують маленьких підшефних, аби подарувати їм турботу та яскраві емоції.
Ювенальна поліцейська Юлія Шквара разом із начальником сектору кадрового забезпечення Мирославою Мархоцькою та прокурором Золотоніської окружної прокуратури Яною Циганник привітали вихованців Кропивнянського дитячого будинку для дітей шквільного віку Черкаської обласної ради з Днем святого Миколая.
Вихованці піснями та віршами зустріли гостей. Також ювенальна поліцейська спекла з дітками смаколики, які потім передали військовим та привітали їх зі святом.
Дітки вкотре переконалися, що дива таки трапляються. Усі вони отримали смачні гостинці, а правоохоронці — щирі дитячі посмішки та слова вдячності.
Відділ комунікації поліції Черкаської області