Сьогодні в обласному управлінні Нацполіції відбулися урочисті заходи з нагоди річниці з дня створення спецпідрозділу.
Привітали правоохоронців батальйону поліції особливого призначення начальник поліції Вячеслав Гурін його заступники Сергій Коваленко та Володимир Шевців, начальник управління кадрового забезпечення Іван Давиденко та представники профспілок.
Бійці підрозділу беруть участь у розкритті резонансних злочинів, слідчих діях, обшуках, затримують злочинців та охороняють громадський порядок під час масових заходів.
“Ваш підрозділ постійно залучається для виконання надважливих завдань, пов’язаних із ризиком та небезпекою. Хай і надалі життєва сила та енергія, принциповість і стійкість допомагають впевнено йти шляхом правди з вірою у краще майбутнє”, - сказав Вячеслав Гурін.
За вагомі результати у службовій діяльності й відданість Присязі, високий професіоналізм із забезпечення охорони прав і свобод людини та з нагоди відзначення річниці створення підрозділу правоохоронці отримали подяки, грамоти та цінні подарунки.
Відділ комунікації поліції Черкаської області