На Черкащині за порушення виборчого законодавства на посадову особу складено адміністративні матеріали

Вибори

На посадовця однієї із районних рад області, за порушення виборчого законодавства, відповідно до статті 64 Закону України Про вибори Президента України складено адміністративний протокол за статтею 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До ГУНП в Черкаській області від представників громадської організації, надійшло повідомлення про те, що в одному з населених пунктів під час виступу одного з кандидатів у Президенти України, посадова особа, яка була присутня на заході, зі сцени висловлював підтримку даному кандидату.

За даним фактом поліцейськими Черкаської області відповідно до статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» (Обмеження щодо ведення передвиборної агітації) на посадову особу складено адміністративний протокол за статтею 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на посадову особу від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини
вибори 2019