Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пошкодження виборчої документації на виборчій дільниці у Черкаському районі

Вибори

Голова виборчої комісії в селі Байбузи, Черкаського району розірвав навпіл бланк протоколу дільничної виборчої комісії про підсумки підрахунків голосів.

31 жовтня до Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області надійшло повідомлення від кореспондента обласної газети про те, що голова виборчої комісії пошкодив бланк протоколу дільничної виборчої комісії про підсумки підрахунків голосів, а саме розірвав його навпіл. Вказаний бланк мав чорнову форму вигляду як документ та не був підписаний членами комісії. 

На адресу виборчої дільниці виїхала слідчо-оперативна група та зафіксувала вказаний факт. 

При огляді місця події правоохоронці виявили та вилучили один пошкоджений протокол дільничної виборчої комісії про підсумки підрахунків голосів.

За даним фактом слідчим Черкаським районним управлінням поліції ГУНП в Черкаській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 158-3 (фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк 5 років.

Слідчі дії тривають.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини