Водію, який скоїв наїзд на неповнолітню, обрали запобіжний захід
Опубліковано 12 грудня 2023 року о 15:51
Шістдесят діб тримання під вартою із можливістю внесення застави у сумі 53 000 гривень, такий запобіжний захід обрали у суді водію, якого підозрюють у порушенні правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння.
23-річний водій підозрюється у ДТП, яка сталася 10 грудня в селі Ярошівка Звенигородського району. Він скоїв наїзд на неповнолітню та зник з місця ДТП. Кермувальника, який мав ознаки алкогольного сп’яніння, затримали у процесуальному порядку.
Досудове розслідування, яке розпочато за ч. 1 ст. 286-1 КК України, триває.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-12-12_15-52-14.jpg)