Боєць батальйону поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Черкаській області на псевдо «Пастор» застав повномасштабну війну на добовому чергуванні.
24 лютого 2022 року, під гул тривоги, черкаські спецпризначенці, як і усі поліцейські в інших регіонах України, перейшли на посилений режим роботи й були готові до всього. Серед них і «Пастор», який у 2020 році приєднався до лав Національної поліції України.
За цей час він встиг воювати на бахмутському і запорізькому напрямках, виконував бойові завдання на Донеччині та Харківщині.
Наш колега розповідає, що було дуже «гаряче». А ще, розповів про побачене в очах людей, які залишались на території бойових дій.
«Я побачив зруйновані будинки, розбиту техніку і розчарованих в житті людей. У них в очах не було майбутнього. Вони втратили все, але не втратили віру у життя, у майбутнє України та нашої нації», — розповідає спецпризначенець.
Мотивація у хлопця на найвищому рівні. Не втрачати наснаги йому допомагають рідні та друзі, а ще — віра у Перемогу.
«Я впевнений, що перемога буде за нами, за Україною. Тому що ми воюємо за свою територію, за свою честь, за свою свободу», — каже поліцейський.
Відділ комунікації поліції Черкаської області