Інспектори ювенальної превенції, в рамках акції «16 днів проти насильства», завітали до учнів Бабанської спеціальної школи. Говорили про види насильства та як йому протидіяти.
Правоохоронці розповідали дітям про домашнє насильство, булінг й жорстоке поводження в школі та вдома. Також пояснили учням, як ефективно протидіяти цьому негативному явищу. Окрім цього, нагадали й про потенційну небезпеку в мережі: кібербулінг, суїцидальні групи, інтернет-шахрайства тощо.
Працівники поліції наголосили, що про будь-які прояви насильства не можна замовчувати, а відразу необхідно звернутись про допомогу. Наприкінці заходу разом з дітьми поліціянти розмалювали плакати на знак протидії насильству.
Відділ комунікації поліції Черкаської області