З побажаннями добра та авторською Різдвяною колядкою до поліцейських завітав малий черкащанин
Опубліковано 25 грудня 2023 року о 15:26
З побажаннями добра та авторською Різдвяною колядкою до поліцейських завітав малий черкащанин
Данилко сьогодні завітав до Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Колядника зустріли заступники начальника Главку Володимир Шевців та Сергій Коваленко, а також начальник кадрового управління Іван Давиденко, та працівники відділу комунікації з головою профспілки.
— Вітання від наших малих друзів – найцінніші. Тож дякуємо Данилку та його мамі за гарну ініціативу і найкращу колядку, яку ми чули цього року, — сказали поліцейські.
З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](Sequence 04.00_52_27_16.Still018.jpg)