Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

За фактом ДТП між маршрутним автобусом та автомобілем у Черкасах слідчі відкрили кримінальне провадження

Опубліковано 17 грудня 2025 року о 16:25

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмувалися водії обох транспортних засобів. Потерпілих госпіталізували, наразі поліцейські встановлюють усі обставини події.


Аварія сталася вранці 17 грудня на проспекті Хіміків. Попередньо правоохоронці встановили, що 72-річний водій маршрутного автобуса «Богдан» не надав переваги в русі та допустив зіткнення з автомобілем Chery Tiggo, за кермом якого перебував 42-річний чоловік.

У результаті зіткнення обидва кермувальники отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні. На момент аварії пасажирів у салоні автобуса не було.


За фактом дорожньо-транспортної пригоди слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження. Слідчі дії тривають.


Відділ комунікації поліції Черкаської області

1 з 3
2 з 3
3 з 3

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux