Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

За фактом жорстокого поводження з тваринами уманські поліцейські розпочали кримінальне провадження

Опубліковано 09 серпня 2026 року о 09:27

Подія сталася 30 липня у селі Родниківка Уманського району.


Про жорстоке поводження з твариною правоохоронців сповістила місцева жінка. На місці події очевидці розповіли, що поблизу приміщення міської ради чоловік, який перебував за кермом автомобіля Nissan, напав на собаку з палицею, а потім спробував наїхати транспортним засобом на іншу тварину. Після скоєного чоловік зник з місця події у невідомому напрямку.



Слідчі уманського райуправління внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками ч. 1 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.



Після проведення необхідних слідчих дій та встановлення всіх обставин події вирішуватиметься питання щодо повідомлення фігуранту про підозру.



Слідство триває під процесуальним керівництвом Уманської окружної прокуратури.


Відділ комунікації поліції Черкаської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux