За кожною цифрою цієї статистики – стоять реальні люди та їх долі
Опубліковано 17 січня 2024 року о 10:34
За кожною цифрою цієї статистики – стоять реальні люди та їх долі: минулого року до Головного управління Національної поліції Черкаської області надійшло понад 205 тисяч заяв та повідомлень від громадян.
Завдяки кропіткій та злагодженій роботі віх підрозділів та служб поліції Черкащини досягнуто позитивних результатів у протидії злочинності, підтриманні правопорядку та безпеки в області.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2023-12-12_17-12-48.jpg)