За фактами отримання тілесних ушкоджень вірянами в монастирі відкриті кримінальні провадження. У рамках розслідування проводяться всі необхідні слідчо-процесуальні дії.
20 листопада близько 10:00 години на спеціальну лінію 102 надійшло повідомлення про те, що під час процедури переходу вірян з УПЦ до ПЦУ, між сторонами виник конфлікт. Правоохоронці оперативно прибули на вулицю Благовісну та вжили всіх заходів для забезпечення порядку і недопущення сутичок.
На час забезпечення громадського порядку в монастирі заяв про вчинення будь-яких правопорушень відносно учасників події не надходило.
Пізніше до поліції звернувся представник вірян УПЦ із заявами про отримання тілесних ушкоджень чотирма особами.
Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та за фактами зареєстровано кримінальні провадження, за ч. 1 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) та за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Наразі тривають слідчі дії.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](Офіційно.jpg)