Черкаські спеціалісти криміналістичного підрозділу працюють на місцях вчинення кримінальних злочинців, а з початком повномасштабного вторгнення збирають докази вини воєнних злочинців країни-агресора. Правоохоронці мають новітні знання та сучасне криміналістичне обладнання й постійно вдосконалюють свої навички.
Одним із таких криміналістів є Олександр Приходько. Він працює старшим спеціалістом-криміналістом слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Має одинадцятирічний стаж роботи.
Правоохоронець впевнений, що тільки кропітка робота та систематичне підвищення професійних знань є надважливими елементами в умовах війни, які дозволять ефективніше документувати воєнні та інші тяжкі злочини.
“Професія криміналіста досить складна треба вміти логічно мислити, аналізувати, розбиратися в хімії, фізиці та анатомії. Бути уважним до дрібниць, акуратним і терплячим, володіти неабиякими знаннями в багатьох сферах”, — говорить Олександр.
Олександр не зупиняється на досягнутому та прагне постійного професійного розвитку. Цьогоріч взяв участь у тренінгу та пройшов навчальний курс «Дослідження місця скоєння воєнних злочинів».
Заняття проходили у Польщі за ініціативи Міжнародної служби допомоги поліції та підтримки Міністерства внутрішніх справ Великої Британії.
“Тренінг був цікавий та корисний. Вся інформація, яку отримав на практичних заняттях є вкрай важливою для мене, як фахівця-криміналіста. Досвід іноземних спеціалістів, безумовно знадобиться у моїй подальшій службі, адже жоден злочин не повинен залишитися безкарним”, — сказав Олександр.
Відділ комунікації поліції Черкаської області