Слідчі довели причетність жінки до восьми фактів шахрайства. Нині досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт відносно шахрайки скеровано до суду.
Поліцейські викрили 33-річну жінку, яка розміщувала в одній із соціальних мереж оголошення про продаж меблів та побутової техніки. Насправді ж товару зловмисниця не мала. Шахрайським шляхом вона заволоділа грошовими коштами потерпілих на майже 16 тисяч гривень.
Слідчі завершили досудове розслідування за вісьмома фактами шахрайських дій передбачених ч.1 та ч.2 ст. 190 КК України. Обвинувальний акт направили до направили до суду.
Правоохоронці перевіряють фігурантку на причетність до ряду аналогічних злочинів.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2024-01-08_16-40-25.jpg)