Ударами по енергетичній інфраструктурі ворог намагається залишити без світла всю Україну. На випадок блекауту на Черкащині запрацювали “Пункти незламності”.
Ми знаємо з ким воюємо і головна наша задача - бути завжди максимально готовими - зарядити телефони та павербанки, ліхтарі, мати запас їжі, води, потрібні медикаменти, свічки та теплий одяг.
У випадку блекауту на території області діють “Пункти незламності”. Зазвичай такі пункти розташовують у школах, будівлях районних та обласних військових адміністрацій, органах місцевого самоврядування.
В ПН ви можете цілодобово та безоплатно зігрітись чи підзарядити гаджет є кімнати відпочинку, кімнати “Матері та дитини”, аптечки, місце де можна перекусити.
Адреси найближчих до вас пунктів рекомендують записувати відразу на випадок, якщо зникне світло і мобільний зв'язок. Мапу таких пунктів по всій країні можна подивитись тут https://nezlamnist.gov.ua.
Подбайте про своїх близьких, літніх людей та людей з інвалідністю.
Разом ми сила! Разом ми незламні!
Сектор комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2022-11-28_16-00-38.jpg)