Торгують попри заборону: Правоохоронці викривають «точки» з продажу алкоголю

Злочини проти громадського порядку та моральності

На території Черкащини діє заборона на продаж населенню будь-яких алкогольних напоїв у період воєнного стану. Правоохоронці здійснюють щоденний контроль за встановленими обмеженнями. Допомагають виявляти порушників небайдужі черкащани.

Так, 15 березня поліцейські Звенигородського районного відділу поліції під час відпрацювання Звенигородського району виявили близько 840 літрів сировини для виготовлення самогону, 39 пляшок з алкоголем та самогонний апарат.

Вся сировина та продукція була знищена, а на власників складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за статтею 176 (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Якщо вам відома інформація про функціонування так званих «точок», де відбувається незаконна торгівля алкоголем, просимо повідомляти до поліції. Конфіденційність гарантуємо.

Правоохоронці закликають – будьте відповідальні, дотримуйтесь всіх обмежень передбачених воєнним станом. Оцінюйте ситуацію тверезим розумом!

Сектор комунікації поліції Черкаської області

поліція
новини