Знання, які можуть врятувати життя: в Умані поліцейські провели урок з мінної безпеки
Захід проводили інспектори сектору «Служба освітньої безпеки», співробітники сектору дотримання прав людини та кінологи Кінологічного центру поліції Черкащини для учнів Уманської гімназії номер 11.
На початку заходу представники Товариства Червоного Хреста міста Умані розповіли гімназистам, як виглядають вибухонебезпечні предмети, чому не можна їх торкатися та як діяти у разі небезпечної знахідки.
А далі на урок чекала видовищна частина важливого заходу — демонстрація роботи кінологів поліції та службового собаки, який вправно знаходив імітовані вибухові предмети.
Також захоплення у школярів викликав «Пес Патрон», який розважав школярів танцями, обіймами та дарував море позитивних емоцій. Атмосфера була неймовірною — діти сміялися, танцювали та робили фото на згадку. І що головне — запам’ятали надзвичайно важливі правила з мінної безпеки.
Відділ комунікації поліції Черкаської області