Під час новорічних свят батьки разом із малечею частіше відвідують громадські місця, де діти можуть легко загубитися у натовпі. Тож радимо дорослим завчасно подбати про безпеку.
Як уникнути неприємних ситуацій?
- стежте, щоб дитина завжди була поруч, а маленьких — тримайте за руку. Не залишайте дітей без нагляду навіть на короткий проміжок часу.
- обов’язково нагадуйте дітям, що їм робити, якщо вони загубилися. Зокрема — залишатися на тому самому місці, де востаннє бачилися або звернутися по допомогу до поліцейських, які патрулюють вулиці або чергують у місцях скупчення людей.
- приготуйте та дайте дитині список телефонів батьків та інших родичів, аби зателефонувати до них в разі екстреної ситуації. Список покладіть у кишені одягу, до рюкзаку тощо.
- за можливості використовуйте смарт годинник із GPS-навігатором.
- дитина має знати, що не можна нікуди йти з незнайомцями, що б їй не говорили чи не обіцяли.
Якщо дитина загубилася, не витрачайте жодної хвилини – негайно телефонуйте на оперативну лінію 102.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](photo_2024-01-01_14-46-56.jpg)