З перших днів 2024 року погода на Черкащині зміниться. За прогнозами синоптиків очікується короткострокове похолодання, опади, ожеледиця та посилення вітру.
Через активізацію циклонів на Черкащині прогнозують ускладнення погодних умов та зниження температури повітря. Про це поінформували в Черкаському гідрометцентрі.
У вівторок, 2 січня, очікуються опади та посилення вітру до небезпечних 15-20 м/с. Вночі 3-5° тепла, а вже в день температура почне знижуватися до мінусових значень. На окремих ділянках доріг можлива ожеледиця.
3-5 січня часом невеликий сніг. Температура вночі 5-10° морозу, вдень 2-7° морозу.
6 січня вдень очікується відлига та до 2° тепла.
Правоохоронці Черкащини закликають водіїв враховувати погодні умови та бути уважними за кермом.
Пішоходи — переходьте дорогу тільки у встановлених місцях. Користуйтеся світловідбивними елементами, які дозволять водіям заздалегідь побачити вас та знизити швидкість.
Учасники дорожнього руху, будьте максимально обережними.
Відділ комунікації поліції Черкаської області
![](2.png)