Сьогодні відбулася координаційна нарада правоохоронців, рятувальників та освітян. Основна мета — створення безпекового середовища для дітей та сприятливих умов для їх життя та розвитку під час війни.
Участь у нараді взяли заступник начальника поліції області Сергій Коваленко, начальник сектору ювенальної превенції Євгеній Карнаушенко, представники Черкаської обласної державної адміністрації, управління поліції охорони, управління освіти і науки Черкаської ОДА та головного управління ДСНС України в Черкаській області.
Основний акцент спрямований на координацію дій визначених спільним наказом МВС України та Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти”.
Порядок визначає механізм реагування засновників, керівників і працівників закладів освіти, а також поліції та ДСНС щодо раннього попередження й евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу.
Крім того, окрему увагу приділили питанням створення безпечної інфраструктури закладів освіти — забезпеченням їх технічними засобами охорони та фізичною охороною.
Відділ комунікації поліції Черкаської області