Разом із правоохоронцями малечі свято створили капелани та представники громадської організації. Діти отримали подарунки, а головне — увагу й тепло.
Це Михайлівська спеціальна школа-інтернат. Вона невелика – там вихованці з нелегкими долями, але попри це, вони вірять в добро.
Святий Миколай же вирішив, що ці дітки потребують дива, й завітав до них особисто. Разом зі своїми помічниками, черкаськими поліцейськими, громадським формуванням «Капеланський патруль» та представницею громадської організації "Об'єднання багатодітних родин "Крила" Валерією Шинкарьовою.
Присутніх розважали святковим концертом, піснями та віршами. У кінці свята Святий Миколай роздав дітям подарунки.
“Попри війну та важкий стан в країні ми маємо дарувати дітям хвилини радості. Малеча має пам’ятати своє дитинство як щасливий час, попри всі негаразди, що спіткали їх в такому маленькому віці», – додав начальник ювенальної превенції Євген Карнаушенко.
Відділ комунікації поліції Черкаської області