У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» поліцейські, громадські організації та служби, які повсякчас борються з цим протиправним явищем провели інформаційний захід у центрі Черкас.
Сьогодні старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Олександр Грама та старша інспекторка сектору протидії домашньому насильству Черкаського районного управління поліції Катерина Кравченко роздали містянам інформаційні листівки та надали правові консультації.
“Ця акція має на меті не лише привернути увагу до однієї з найбільших проблем сучасності, а розповісти про те, як діяти жертвам та свідкам домашнього насильства”, - розповіла Катерина Кравченко.
Відділ комунікації поліції Черкаської області