Працівники ювенальної превенції Уманського районного управління поліції організували для дітей профілактичний захід, направлений на протидію насильству.
В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», старший інспектор ювенальної превенції Сергій Коваленко відвідав Уманську гімназію № 8, де провів пізнавально-роз’яснювальні лекції для учнів старших класів.
Під час бесіди діти дізнались про основні механізми протидії проявам насильства вдома, на вулиці та в школі. У жвавій бесіді присутні обговорили проблему цькування. Працівник поліції порадив школярам, як протидіяти цьому явищу і куди звертатись за допомогою.
Підлітки уважно слухали лекцію та поради правоохоронця, а також ділилися власними думками та ставили запитання.
Правоохоронці закликають школярів не мовчати про випадки домашнього насильства і булінгу та негайно інформувати психолога навчального закладу, вчителя, батьків або телефонувати за номером «102».
Відділ комунікації поліції Черкаської області