78 років тому Україна остаточно була звільнена від нацистських окупантів. Сьогодні, у цей символічний для кожного із нас день, на Пагорбі Слави керівники Головного управління Національної поліції в Черкаській області, представники військової адміністрації, міської ради та мешканці міста віддали шану пам’яті українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, будучи в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.
Нині, усім українцям знову доводиться боронити Україну, відстоювати її незалежність, захищати свою свободу, свій дім та виганяти з нього російського окупанта, що 24 лютого повномасштабно вдерся до нашої Батьківщини.
Але, як і 78 років тому, ми виженемо ворога та Переможемо!
Сектор комунікації поліції Черкаської області