Про це в ефірі марафону “Єдині новини” заявила директор Департаменту комунікації МВС Мар’яна Рева.
“Незважаючи на те, що переважна більшість наших громадян, які фільмують цю інформацію, не вважають себе пособниками ворога, але таким чином вони допомагають росії у корегуванні вогню, виявленні позицій військових”, - сказала Мар’яна Рева.
Також вона додала, що органи влади постійно звертаються до громадян та закликають українців не фільмувати роботу ППО.
“Хороший показник роботи наших ППО, напевно, змусив деяких людей забутися та відчути себе у безпеці. Це призводить до того, що дехто починає нехтувати правилами воєнного стану. Тому дуже велике прохання до всіх — будьте свідомими, будьте законослухняними. Пам'ятайте: в країні діє воєнний стан, який передбачає певні обмеження”, - наголосила директор Департаменту комунікації МВС.
Речниця МВС звернула увагу, на те, що за такі дії законодавством передбачена кримінальна відповідальність — згідно зі статтею 114-2 Кримінального кодексу України (Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану) від 3 до 12 років позбавлення волі.